MARTIN ELECTRONIX
Strona główna
Kontakt z nami
O nas

Obowiązują nas dwie zasady:

 • otwartość na nowe wyzwania i gotowość ich podejmowania
 • My nie zaspokajamy potrzeb klienta – my je przewidujemy i dostarczamy nowe rozwiązania, dzięki którym nasi odbiorcy wyprzedzają oczekiwania rynku. Nie boimy się nowych wyzwań, dlatego jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i propozycje. Podejmujemy się produkcji urządzeń zarówno na skalę masową, jak i tych, które zaspakajają najbardziej indywidualne potrzeby. Jesteśmy w stanie zrealizować projekty wykraczające poza stereotypowe rozwiązania techniczne.

  Prowadzimy potencjalnego inwestora przez długą drogę: od pomysłu do finalnego produktu. Wszystkie urządzenia są projektowane, prototypowane i tworzone przez naszych doświadczonych inżynierów. Dzięki temu doskonale je znamy, jesteśmy za nie w pełni odpowiedzialni i wiemy, że dajemy Państwu to, co najlepsze. Współpraca z naszym klientem nie kończy się w momencie przekazania produktu do użytkowania. Troszczymy się o funkcjonowanie urządzenia przez cały czas, stale go modyfikując, ulepszając oraz świadcząc usługi serwisowe. Jesteśmy firmą kreatywną – konsekwentnie poszerzamy naszą ofertę handlową, ponieważ wszystkie dobre pomysły przeistaczają się w nowe produkty. Jesteśmy też firmą bardzo dynamiczną. W czasie dwuletniej obecności na rynku elektronicznym owocną współpracę podjęły z nami firmy zarówno polskie, jak i zagraniczne. Naszych produktów używają m.in. OSRAM SYLVANIA w USA, GENERAL ELECTRIC w Kanadzie, a w kraju – KAUFLAND, LEMI-BIS, MINISTERSTWO FINANSÓW i POLITECHNIKA WROCŁAWSKA. Tak duże zainteresowanie Klientów zawdzięczamy atrakcyjności i niezawodności naszych produktów. Precyzyjność w działaniu, przystępne oprogramowanie i konkurencyjne ceny zdumiewają odbiorców naszych zamówień. MARTIN ELECTRONIX jest partnerem amerykańskiej firmy T&C POWER CONVERSION z Rochester – producenta:

  • wzmacniaczy liniowych RF (Radio Freqency),
  • źródeł mocy RF,
  • plazmowych testerów lamp,
  • zasilaczy AC, DC,
  • generatorów RF.

  T&C POWER CONVERSION to uznany na świecie producent systemów mocy wysokich częstotliwości o szerokim zakresie zastosowań. T&C POWER CONVERSION produkuje generatory o mocach wyjściowych od kilku watów do kilku kilowatów, w zakresach częstotliwości rozpoczynających się poniżej 10 kHz i sięgających powyżej 1GHz. Oferowane produkty znajdują zastosowanie w aplikacjach ultradźwiękowych, spektroskopii MRI i NMR, w komunikacji rozsiewczej, testach EMC, przy generacji plazmy oraz w badaniach laboratoryjnych. MARTIN ELECTRONIX wraz z T&C POWER CONVERSION opracowuje nowe projekty, dostarcza kontrahentom urządzenia, prowadzi konsultacje techniczne i pomaga w instalacji urządzeń. Ponadto firma MARTIN ELECTRONIX produkuje tablice informacyjne wykonane w technologii LED oraz specjalistyczne urządzenia pomiarowe.

   


   
  Strona główna
  O nas